poniedziałek, 11 czerwca 2012

letnia torba na zakupy

Wzór na tę torbę znalazłam tutaj. Bardzo dziękuję autorce za opublikowanie go na swoim blogu! Najpierw zrobiłam taką dla siebie, słonecznie żółtą, ale nie była taka wypasiona, tzn. nie miała kwiatków. Po kilku użyciach stwierdziłam, że jest idealna, bo w końcu nie męczy mnie noszenie zakupów. Ich ciężaru teraz prawie nie czuję, kiedy wszystko spoczywa na ramieniu. Stąd też urodził się pomysł, żeby taką zrobić dla Mofotki na imieniny, tylko jaki kolor? Szperając we włóczkach, mój wzrok padł na butelkową zieleń. Jakiż inny kolor mógłby być dla niej lepszy? Chcąc mój wytwór jakoś rozjaśnić i uoptymistycznić, dodałam szydełkowe kwiatki ;) 
Podstawą tej zakupowej torby jest koło. Nie zliczyłabym, ile razy prułam tę część i ile razy już myślałam, że nigdy nie będę z stanie jej zrobić, ile razy rzucałam robótkę w kąt i ile razy do niej powracałam!!! Jednak wytrwałość i cierpliwość to podstawa! W końcu się udało :):):)


          

2 komentarze :

  1. Torba jest prześliczna i fajnie się nosi. Jest tylko jeden "kłopot": z taką torbą częściej ma się ochotę chodzić na zakupy! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się Twoja torba!!!Pozdrawiam,Dorota

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że do mnie zajrzałaś/eś :):):) Wpadaj częściej - komentując dodajesz mi skrzydeł!
Weryfikacja obrazkowa to niestety moja jedyna metoda walki ze spamem. Przepraszam, jeśli jest kłopotliwa :(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...