środa, 30 maja 2012

kontrasty, kontrasty...

Jak się rozpędziłam, to zrobiłam Skowronkowi szal w prezencie. Dziwny prezent, biorąc pod uwagę porę roku, ale pomyślałam, że po prostu poczeka sobie chwilkę w szafie, nic nie szkodzi :) Zdecydowałam się na czerwono-czarny, mocno kontrastowy, a więc w sam raz dla niej!Po jakimś czasie powstała jeszcze czapka do kompletu, wystarczy kliknąć tutaj. A na samym końcu pojawiły się rękawiczkiInspiracją był ten filmik:


 kwiatki jakoś same się na szal wepchnęły i same się ułożyły ;)

środa, 9 maja 2012

biała torebka


Mój najnowszy szydełkowy projekt - tym bardziej jestem zadowolona, że zupełnie autorski :) Oczywiście nie będę jej zapakowywać do pełna, wiadomo, rozciąga się, jak każda rzecz zrobiona na szydełku, ale jednak strasznie mi się ona podoba i będę ją sobie nosić, a co ;) :):):)


Po moich narzekaniach, że torba się mocno rozciąga, mój mąż o dziwo zaproponował: "A może byś wszyła podszewkę?" Skąd on bierze te pomysły? Dużo było z tym pracy, żeby ją wszyć tak, by nie było widać ściegu, ale dałam radę i ... pełna satysfakcja! Moja torba już się tak nie rozciąga :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...